Aktuální počet účastníků / Current count of participants

300

Přehled tříd / Classes review

Lektor
Tutor
Třída
Class
Počet aktivních účastníků
Active participants count
Markéta Cukrová (CZ) Sólový zpěv (Markéta Cukrová)
Solo singing

Maximum

David Eben (CZ) Gregoriánský chorál a raný vícehlas
Gregorian chant & early polyphony

17/25

Beatriz Lafont (ES) Sólový zpěv (Beatriz Lafont)
Solo singing

Maximum

Poppy Holden (GB) Sólový zpěv (Poppy Holden)
Solo singing

Maximum

Robert Hugo (CZ) Sbor (duchovní hudba i opera) - hlavní třída
Choir - second class

20/30

Michaela Ambrosi (CZ) Barokní a klasicistní příčná flétna
Baroque & classical traverso

Maximum

Julie Braná (CZ) Zobcová flétna (Julie Braná)
Recorder

7/8

Gabor Prehoffer (HU) Zobcová flétna (Gabor Prehoffer)
Recorder

Maximum

Corina Marti (CH) Středověká a renesanční ansámblová hra
Medieval and renaissance ensemble

2/8

Corina Marti (CH) Zobcová flétna (Corina Marti)
Recorder

6/8

Malgorzata Josefowska Barokní hoboj
Baroque oboe

3/7

Richard Šeda (CZ) Cink
Cornetto

4/6

Miloš Valent (SK) Barokní housle
Baroque violin

6/8

Magdaléna Malá (CZ) Barokní housle (nejen) pro začátečníky
Baroque violin (not only) for beginners

Maximum

Michael Brüssing (A) Viola da gamba
Viola da gamba

8/12

Irmtraud Hubatschek (A) Barokní violoncello a kontrabas
Baroque violoncello & double bass

5/8

Brian Wright (GB) Loutna, romantická kytara
Lute & romantic guitar

2/15

Lukáš Vendl (CZ) Improvizace a generálbas
Improvisation & figured bass

4/12

Miloslav Študent (CZ) Loutna a theorba
Lute & theorba

3/7

Shalev Ad-El (IL) Cembalo
Harpsichord

6/10

Jürgen Banholzer (DE) Barokní varhany
Baroque organ

4/8

Marek Špelina (CZ) Ansámbly zobcových fléten
Recorder ensembles

11/15

Marek Štryncl (CZ) Barokní orchestr - hlavní třída
Baroque orchestra - first class

6/40

Bruna Gondoni (IT) Historický tanec - 15. stol.
Historical dance - 15th century

7/30

Lieven Baert (BEL) Historický tanec - 16. stol.
Historical dance - 16th century

Maximum

Kateřina Klementová (CZ) Historický tanec - baroko
Historical dance

19/24

Eva Káčerková (CZ) Pohybová výchova dětí, zpěv a hry
Creative movement, Singing & Games

Maximum

Lukáš Janko (CZ) Dětský orchestr
Children orchestra

19/30

Marek Štryncl (CZ) Barokní orchestr - druhá volitelná třída
Baroque orchestra - second class

26/40

Robert Hugo (CZ) Sbor (duchovní hudba i opera) - druhá volitelná třída
Choir - second class

42/50

Richard Šeda (CZ) Ansámblová hudba/Žestě
Chamber music/Brass instruments

4/10

Lorenzo Charoy Barokní gestika a herectví
Baroque gestures & acting

Maximum

Čeněk Svoboda (CZE) Vokální ansámbly
Vocal ensembles

15/16

Gabor Prehoffer Komorní hra (Gabor Prehoffer)
Chamber music

2/12

Obsazenost ubytování / Accmmodation occupancy

Internát VŠ
Viticulture School
Tělocvična
Gym Hall

34/34

30/30